HAKKIMIZDA

Uzman ve uzun yıllar piyasa deneyime sahip olan kadromuzla en uygun ve kaliteli hizmet anlayışı. 

BD ELEKTRİK ELEKTRONİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

BD elektronik, uzman ve akademik kariyere sahip bir ekip tarafından kurulmuş olup; kablosuz modüllerde uzman olan Tayvan menşeili ARCT firmasının Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. Kaliteli ve spesifik elektronik cihazların yurtdışından tedarik edip; Türkiye’de müşterilerin kullanımına sunmaktadır.

ARCT çağrı sistemleri ,Türkiye’de birçok işletme tarafından tercih edilmesi markanın bilinirliği her geçen gün artırmaktadır. işletmenizde ürünlerimizi kullanarak işletmenize prestij sağlayabilirsiniz.

Günümüz koşullarında bir hizmetin ve beraberindeki ürünlerin satın alınması aşamasında dikkat edilmesi gereken en önemli husus, satış öncesinde, doğru proje ve ürünlerle müşteriyi yönlendirerek sorunsuz çalışan bir sistem inşaa edebilme yeterliliği ve satış sonrasında da güvenilir bir hizmet anlayışının oturmuş olmasıdır.

2016 yılında şahıs firması olarak kurulan BD Elektronik 2018 yılında BD Elektrik Elektronik San. Tic. Ltd. Şti. olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

İletişim

ÜRÜNLERİMİZ & UYGULAMALARIMIZ

Müşteri Çağrı Sistemi-Restaurant Garson Çağrı Sistemi-Vale Çağrı Sistemi-Fabrika Personel Çağrı Sistemi-Mutfaktan Garson Çağrı Sistemi-Acil Durum Çağrı Sistemi-Makam Çağrı Butonu-Sağlık Merkezi Çağrı Sistemi-Perakende Mağaza Çağrı sistemi.

ürünlerimiz

TELEFON

+902125108024

MAİL ADRESİMİZ

info@bdelektronik.com

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

9:00am – 6:00pm

OFFICE LINE

1.800.555.6789

EMERGENCY

1.800.555.0000

WORKING HOURS

9:00am – 6:00pm